استخر های مشهد - مشهد | mashhad
استخر های مشهد

استخر های مشهد (10)

استخر های مشهد , مشهد

استخراندیشه مشهد یکی از استخر های خوب و نشاط برانگیز سرپوشیده مشهد می باشد .این استخر در انتهای بلوار اندیشه مشهد واقع شده است .

استخربهمن پویا مشهد یکی از استخر های خوب و نشاط برانگیز سرپوشیده مشهد می باشد .این استخر در بلوار مصلی ، مصلی 16مشهد واقع شده است .

استخرهلال مشهد یکی از استخر های خوب و نشاط برانگیز سرپوشیده مشهد می باشد .این استخر در بلوار سجاد خیابان بزرگمهر مشهد واقع شده است 

استخرنیروی انتظامی مشهد یکی از استخر های خوب و نشاط برانگیز سرپوشیده مشهد می باشد .این استخر در بلوار ملک آباد مشهد واقع شده است .

استخر هتل پارس مشهد یکی از استخر های خوب و نشاط برانگیز سرپوشیده مشهد می باشد .این استخر در بلواروکیل آباد ، هتل پارس مشهد واقع شده است .

استخر ورزشی دانش آموز مشهد یکی از استخر های خوب و نشاط برانگیز سرپوشیده مشهد می باشد .این استخر در بلوار دانشجو ۱۳مشهد واقع شده است

استخر ورزشی راد مشهد یکی از استخر های خوب و نشاط برانگیز سرپوشیده مشهد می باشد .این استخر درجاده سنتو انتهاي نوفل لوشاتو واقع شده است .

استخر ورزشی آستان قدس مشهد یکی از استخر های خوب و نشاط برانگیز مشهد می باشد .این استخر در بلوار فردوسی، نرسیده به میدان جانباز واقع شده است .

استخر ورزشی ۱۵ خرداد مشهد یکی از استخر های خوب و نشاط برانگیز مشهد می باشد .این استخر در بلوار وکیل‌آباد، بلوار صیاد شیرازی، تقاطع بلوار هشتم شهریور واقع شده است

مجموعه آبی ارمغان مشهددر بلوار فردوسی خیابان رسالت جنب پارک رسالت واقع شده است این مجموعه آبی با امکانات بی نظیر ورزشی مثل استخر سرپوشیده، استخر روباز، سالن بدنسازی و ... آماده میزبانی از علاقه مندان به ورزش و شنا می باشد . مجموعه آبی ارمغان مشهد برای کودکان هم استخر در نظر گرفته شده.در این مجموعه آبی و ورزشی خانم ها و آقایون همزمان می تونن از امکانات ورزشی استفاده کنن.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla