سرزمین موج های خروشان مشهد - مشهد | mashhad

سرزمین موج های خروشان مشهد

جدیدترین پارک آبی شهر مشهد، مجموعه تفریحی سرزمین موج های خروشان است که تمامی رکوردها را شکسته و به نظر می رسد  بهترین انتخاب برای سپری کردن اوقاتی خوش در شهر مشهد می باشد. طبق اطلاعات منتشر شده این مجموعه با مساحتی در حدود ۳۰،۰۰۰ متر بزرگترین در نوع خود در جهان بوده و با ارتفاع سقف ۴۰ متر دارای ۴ سرسره سقوط آزاد ۲۴ متری می باشد. 

یکی از ویژگی های مهم مجموعه سرزمین موج های خروشان که در منطقه ییلاقی شاندیز بنا شده است، دارا بودن دو سالن مجزا برای بانوان و آقایان است که امکان استفاده همزمان خانمها و آقایان را فراهم ساخته است.  سرزمین موج های خروشان مشهد دارای ۶۰ سرسره آبی، بزرگترین سونای خشک و بخار جهان، جکوزی و حمام ترکی است.

 لازم به ذکر است، سالن بانوان این مجموعه کماکان در حال تجهیز بوده کامل نگردیده است. برای رفتن به پارک آبی سرزمین موج های خروشان می توانید با استفاده از مترو مشهد به ایستگاه وکیل آباد رفته و در آنجا با ون و یا اتوبوس های شاندیز به مجموعه برسید. بلیط های تخفیف دار این مجموعه در کیوسک های روزنامه فروشی و برخی هتل ها به فروش می رسد. 

امکان رزرو بلیط برای بانوان و آقایان و نیز سازمان ها برای تاریخ دلخواه در وب سایت این مجموعه فراهم شده است. مجموعه موج های خروشان مشهد در  مشهد - کیلومتر ۲ جاده شاندیز - سرزمین موج های خروشان واقع شده است

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla